Bądź na bieżąco!

16 sierpnia 2012

Wyniki mini-konkursu 2

Liczba prac: 11
Autorzy, którzy wzięli udział: Nana, Margaret, Oleska02, Marta, Hoodie_, Najimi, Leonette, Forever_Niall, Tina, Mayn, Giovi
Przy ocenie pod uwagę brana była poprawność, ciekawy pomysł, trzymanie się tematu i ogólny zarys całości. Starałam się być najbardziej obiektywna, jak to tylko możliwe.  Przepraszam, że wyniki ukazują się tak późno.

Miejsce I -> http://pisz-1d.blogspot.com/
Miejsce II -> http://pisz-1d.blogspot.com/
Miejsce III -> http://pisz-1d.blogspot.com/
Wyróżnienie -> http://pisz-1d.blogspot.com/
Wyróżnienie -> http://pisz-1d.blogspot.com/

PS. Już niedługo nowy konkurs! Tymczasem, po prawej stronie na pisz-1d pojawiła się notatka dotycząca akcji, w której wygrać można nagrodę rzeczową, związaną z 1D :)
Możecie tam również głosować na najlepszy (waszym zdaniem) jedno-part :)

5 komentarzy:

 1. Yeey, co jak co, ale pierwszego miejsca nie spodziewałam się. Strasznie miło mi się zrobiło <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, nie spodziewałam się nawet wyróżnienia, a tu takie zaskoczenie! Naprawdę się wzruszyłam, o Matko... Dziękuję za docenienie mojej pracy no i... mam nadzieję do zobaczenia w kolejnym konkursie ;)

  @MargaaStyles xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudno mi uwierzyć w to , że w ogóle dostałam się do tej piątki ! Nie mówiąc już nic o zajęciu trzeciego miejsca ! Niesamowite uczucie ;D
  Kiedy możemy spodziewać się następnego konkursu ? :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, ja również wysłałam do was zgłoszenie na konkurs. Dlaczego nie zostałam wymieniona wśród uczestników? Mail z pracą do was nie dotarł?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostałyśmy Twojego maila, ale zupełnie pustego. Wysłałyśmy od razu wiadomość zwrotną z informacją o tym, że nie otrzymałyśmy pracy. Niestety nie doczekałyśmy się odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń