Bądź na bieżąco!

24 sierpnia 2012

Nowa zabawa!

Jakiś czas temu na blogu znajdowała się zabawa o nazwie “Blog tygodnia”, lecz nie sprawdziła się, gdyż wymagała dużej systematyczności, oraz poświęcenia czasu od autorek opowiadań.

Chciałybyśmy jednak zorganizować coś w zastępstwie, a będzie to BITWA AUTOREK. Prościej rzecz ujmując głosowanie na autorkę, której twórczość bardziej przypadła WAM do gustu.

Autorka, która wygra w pojedynku przechodzi do kolejnego.

Chcecie się sprawdzić? Zostawcie komentarz z linkiem do waszej twórczości i  imieniem/nickiem jakim posługujecie się na blogu.

PS. Na blogu pisz-1d dobiegło końca głosowanie na najlepszy jedno-part zdaniem czytelników. Gratulacje dla Najimi!


26 komentarzy:

 1. http://polandloves-onedirection.blogspot.com/ Pattie

  OdpowiedzUsuń
 2. http://nie-igraj-z-miloscia.blogspot.com/ Nattivenn
  Zapraszam!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://in-us-unconditional-love.blogspot.com/ Amazayn♥

  OdpowiedzUsuń
 4. http://live-in-barcelona.blogspot.com/ Charlie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim skromnym zdaniem ta bitwa dwóch autorek jest nie fair. Od samego początku widać, że Kitty wygra ten pojedynek, więc po co to głosowanie? Jest w świecie blogowania dłużej i wszyscy ją znają, a JBluvsBabycakes nie zabiega o popularność. Według mnie mogłaś/mogłyście wybrać autorki losowo, a nie tak jak podejrzewam - według siebie. Przynajmniej oszczędziłybyście zawodu tej drugiej. I tak na koniec - pytałyście w ogóle autorki, czy chcą brać udział w takim głosowaniu? :)
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 6. Bez nerwów, to tylko zabawa. Wybrałyśmy autorki, które naszym zdaniem są najbardziej popularne. Kolejne autorki do bitew będą zgłaszały się same. A co do wyniku, to nigdy nic nie wiadomo, nie skazuj JBluvsBabycakes z góry porażkę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie skazuję JBluvsBabycakes na porażkę, tylko po prostu wyrażam swoje zdanie. Mam nadzieję, że ludzie będą głosować uczciwie, bo obydwie dziewczyny - zarówno Karolina, jak i Kasia są bardzo zdolne. I jeśli byłabym na miejscu którejkolwiek z tych dziewczyn, to z pewnością ucieszyłabym się wiedząc, że waszym zdaniem właśnie dwie te dziewczyny są waszym zdaniem najbardziej popularne :) Pozostaje mi obserwować przebieg tej bitwy.
  - Monika

  OdpowiedzUsuń
 8. Powinna wygrać JBluvsBabycakes. Może i Kitty jest bardziej popularna, ale prawdziwa sztuka nie potrzebuje reklamy. Także ja wolę skromną autorką od tej, która się wywyższa i obnosi ze swoją "sławą".
  Lily

  OdpowiedzUsuń
 9. Swój komentarz muszę zacząć od tego, że zgadzam się z Moniką jak i Lily.
  Zespół czytaj 1D nie postąpił zbyt rozstądnie, bo jak porównywać dwie różne pod każdym względem autorki? Kitty jest bardzo popularna i się z tym obnosi, natomiast JbluvsBabycakes pisze dla stałych czytelników i nie reklamuje się wszędzie. Kiedyś jak chciałam jej pomóc z rozkręceniem tumblra, powiedziała, że nie zależy jej na rozgłosie, ale na szczerej opinii.
  Dlatego wolę żeby wygrała Karolajna, niż Kasia.
  M.x

  OdpowiedzUsuń
 10. JBLUVSBABYCAKES jest cudowna!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. swoje wyrażanie skromnego zdania powinnyście zacząć od tego, że Kitty o głosowaniu została powiadomiona na swoim Tumblrze, gdzie średnio przebywa tam około 50-60 osób dziennie. nawet bez dopisku, z pytaniem, czy na nią zagłosują, ludzie mogliby tutaj zerknąć i zagłosować. więc nie dramatyzujcie, bo to tylko głupia zabawa, która, jak przypuszczam, dla obydwu autorek jest wyróżnieniem ,a nie bitwą o złote majtki. wy też to powinniście tak zacząć traktować.
  z poważaniem, Miczlotka. xx

  OdpowiedzUsuń
 12. Robicie wojnę, nie wiadomo tak naprawdę o co. Taka bitwa to coś fajnego, ludzie mogą zapoznać się z opowiadaniami autorek, których wcześniej nie znali i ocenić, co bardziej przypada im do gustu. Ja osobiście się poświęciłam, bo chociaż nie znałam tych obu pań z bitwy, to zasięgnęłam po to, co piszą. Jbluvsbabycakes mnie zszokowała, po stylu można byłoby wywnioskować, że ma z 30 lat i jest absolwentką filologi polskiej, filozofi i czegoś jeszcze. Nigdy się nie spotkałam z takim słownictwem w opowiadaniach o idolu. Z wrażenia aż mi się okulary z nosa zsunęły. Chylę czoło przed tą panią i składam pokłony. Natomiast Kitty widać, że pisze pod publike i dostarcza rozrywki osobom, które ją czytają. Pomysły ma fajne, ale czasem natrafiałam na takie wątki, z którymi już się kiedyś spotkałam i które nie są opisane zbyt interesująco. Jeśli miała bym już tak ogólnie sobie ocenić, co jedna ma, a co druga to na pewno pierwsza pisze dla siebie, bo to widać na pierwszy rzut oka a druga pisze na skale masową. Obie mają talent i na pewno kochają to co robią, ale mój głos wędruje do Jbluvsbabycakes.
  Dzięki administracjo za ciekawą zabawę. Na pewno będę zaglądać, jakie nowe autorki dodacie do bitwy. To fajna okazja do reklamy dla piszących dziewczyn, jak również okazja do przeczytania czegoś nowego dla nas
  Pozdrawiam z całego serca
  Anonimowa Autorka xoxox

  OdpowiedzUsuń
 13. Po pierwsze zgadzam się z osobami wypowiadającymi się przede mną. Po drugie bitwa jak bitwa, ale zasady człowieczeństwa trzeba znać i to, że wybiera się osobę bez jej zgody jest poniżej pasa. Nie tylko patrząc z pozoru skromności i wyrachowania w liternictwie, ale to jak kto postrzega sztukę. Masowość w tych czasach jest jedyną złotą zasadą gwiazd internetu, a skromność jak i talent (które posiadają obie,lecz w wyraźnym stopniu wykorzystania) JbluvsBabycakes zasługują na głosy, jeszcze rano było ich 10 dla JB. a teraz... mogę tylko trzymać z anią kciuki! <3
  m_franka

  OdpowiedzUsuń
 14. Chciałam bardzo, ale to bardzo podziękować za powtórne polecenie mojego bloga na Waszym fanpage'u na facebooku! To miłe z Waszej strony, a dla mnie to wręcz zaszczyt, ponieważ nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że moje opowiadanie zasłuży na podobne wyróżnienie;)
  Dziękuję i pozdrawiam cały 1D Team, a w szczególności Svarę, która napisała dwie wspaniałe i niewiarygodne recenzje Damned Chemistry:3

  OdpowiedzUsuń
 15. zapraszam do mnie ;*
  http://directionnialllover.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. http://something-about-the-sunshine-baby.blogspot.com/
  aftershock.

  OdpowiedzUsuń
 17. Następna autorka, która używa szantażu... Wielkie brawa dla Amazayn! Wielkie brawa!

  OdpowiedzUsuń
 18. Każdy ma prawo do reklamy. Głosuj na JBluvsBabycakes jak chcesz...

  OdpowiedzUsuń
 19. Przepraszam ja Cię bardzo. Kiedy i gdzie i jak użyłam szantażu ? Dziewczyno, proszę Cię, zobacz co pisze, a potem to oceniaj. Nawet tam nie ma odrobiny zmuszania czytelniczek by głosowały na mnie. Napisałam, że obie autorki mnie cholernie inspirują i to nimi się wzoruję, bo przez swoje pismo wprowadziły mnie w odrobinę swojego świata. Zrozum, kurcze .. Nie wygram to trudno. Z całego serca życzę Karolinie by wygrała, jej to się bardziej należy. Dziękuję .

  OdpowiedzUsuń
 20. jesteście pojebane. szczekacie o tym konkursie jak chore. TO JEST ZABAWA. nikt was nie zatłucze jak któraś przegra. sapiecie jakby od tego zależało wasze życie... robi się żałośnie ;]

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy byłaby możliwość dodania http://wecantfightthis.tumblr.com/ do spisu tumblr? z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 22. http://gotta-be-you-one-direction.blogspot.com patrysia

  OdpowiedzUsuń
 23. http://in-us-unconditional-love.blogspot.com (:

  OdpowiedzUsuń
 24. http://opowiadania-o-1.blogi.kotek.pl/ zaczytana1903

  OdpowiedzUsuń
 25. jeżeli ta 'zabawa' nadal jest aktualna, to:

  http://directioner-dreams.blogspot.com/ Rokiszja :)

  OdpowiedzUsuń