Bądź na bieżąco!

13 lipca 2012

Wyniki mini-konkursu

Liczba prac: 16
Autorzy, którzy wzięli udział: Marika, Jozefowa, Goynie, Louanne, FlyWithMe92, Gossip Girl, iMessy, Amazayn, Agaodangeliki, Justyna_1d, Adu, Bbg, Giovi, MayBee, Sarieh, JBluvsBabycakes.

Przy ocenie pod uwagę brana była poprawność, ciekawy pomysł, trzymanie się tematu i ogólny zarys całości.

Miejsce I -> http://pisz-1d.blogspot.com/
Miejsce II -> http://pisz-1d.blogspot.com/
Miejsce III -> http://pisz-1d.blogspot.com/
Wyróżnienie -> http://pisz-1d.blogspot.com/
Wyróżnienie -> http://pisz-1d.blogspot.com/

Dziękuję wszystkim za udział. Jak widać założyłam nowego bloga, który będzie specjalizował się tylko w konkursach. Jeśli już o nich mowa, to za kilka dni możecie spodziewać się kolejnego, dlatego często odwiedzajcie pisz-1d i czytaj-1d. Postaram się dodać również kolejne blogi do spisu.

PS. Na przyszłość starajcie się sprawdzać to, co napisaliście i poprawiać błędy, bo w nadesłanych pracach pojawiło się kilka ciekawych neologizmów i frazeologizmów.


1 komentarz:

  1. Hej :)
    Piszę, ponieważ nie wiem czy taka informacja już do was dotarła... Otóż znacie może portal chomikuj.pl ? Ostatnio słynie z publikowania tam różnych opowiadań i tłumaczeń dotyczących sagi Zmierzch i... to opowiadanie o Larrym, które napisała Gossip Girl "The Stylinson Office" naprawdę bardzo przypomina jedno z nich. Tutaj podaje wam linka: http://chomikuj.pl/VICkropka/FF+-+The+Office - wystarczy ściągnąć plik i porównać ten tekst z tym wysłanym na konkurs przez Gossip Girl. Według mnie różni się on tylko zmienieniem narracji z żeńskiej na męską.
    Nie chcę tutaj nikogo oskarżać o plagiat, ale lepiej, żeby ktoś na to rzucił okiem.
    Z góry dziękuję, jeżeli nie skasujecie tego komentarza i sprawdzicie prawdziwość tego tekstu.

    OdpowiedzUsuń